Zapraszam na BALTIC CUP

  • 31.08.2018, 18:26 (aktualizacja 14.09.2018 15:57)
Zapraszam na BALTIC CUP
Od 19 już lat, w październiku Elbląg zmienia się w prawdziwą międzynarodową stolicę tańca.

Taniec to nie tylko ciało, kroki i układy, taniec – to przede wszystkim głowa – podczas godzin ćwiczeń tancerze uczą się rozumieć taniec i partnera, panować nad sobą w stresowych sytuacjach, jak się prezentować. Aby pokazać to, czego się nauczyli mają tylko kilka minut. Czy przekonają do siebie sędziów i publiczność? Na pewno będą mieli do tego okazję podczas naszego Festiwalu – tutaj występują zarówno tancerze, wykonujący tańce  latynoamerykańskie, jak i standardowe – ci najmłodsi i początkujący oraz najlepsi, którzy przyjeżdżają do Elbląga z całej Europy, a czasem i świata. Wspaniale, że możemy ich gościć na Międzynarodowym Festiwalu Tańca BALTIC CUP.  Wszystko to nie miałoby szans na realizację bez pomocy patronów i sponsorów, którym bardzo dziękuję.   

Emocje w tańcu, towarzyszą  zarówno tancerzom, którzy walczą o najwyższą stawkę, jak i publiczności, która wspólnie przeżywa – romantyczne uczucia w walcu, kokieteryjny flirt w cha chy, płomienny romans w rumbie czy kłótnię kochanków w tangu. Te wspólne przeżycia łączą i sprawiają, że nasi widzowie od lat już w drugiej połowie października są tutaj. W tym roku na pewno nie zabraknie tanecznych zmagań na najwyższym poziomie, występów gwiazd i najlepszej muzyki, granej na żywo!

Mam nadzieję, że również w tym roku Festiwal Baltic Cup dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń, doznań artystycznych i przeżyć sportowych. Serdecznie zapraszam! 
Antoni Czyżyk, Dyrektor CSE Światowid, Prezes Federacji Tańca Sportowego.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.